vzdělání & média

zpět na rozcestník

Zelené noviny přinášejí praktické návody na ekologický způsob života. Regionální Zelené noviny přinášejí informace z jednotlivých krajů, okresů a obcí.

POKRAČOVAT

Naším základním mottem je šíření uvědomění, že každý z nás může přispět aktivním přístupem k vlastnímu zdraví, protože jsme plně přesvědčeni, že čím více budou zdravější jednotlivci, tím zdravější bude i celá naše společnost.

POKRAČOVAT

Naší misí je laskavým a respektujícím přístupem založeném na svobodě s jasnými hranicemi, navigovat děti k jejich vlastním talentům a vášním.

POKRAČOVAT

Zde můžou být i vaše stránky

Kontakt:
nenickova@mie.cz

Svobodná škola v Olomouci, kde se mohou svobodně vyjádřit a plnit si své projekty. Dostatek času a prostoru pro individuální přístup je naší prioritou.

POKRAČOVAT

Enviwiki je internetová platforma zaměřená na vzdělávání o životním prostředí a udržitelném rozvoji. Umožňuje tvorbu a sdílení odborných textů a podporuje mezioborovou výuku na vysokých školách i na nižších úrovních vzdělání.

POKRAČOVAT

Svobodná demokratická škola vytváří prostor, kde se děti mohou svobodně vyjadřovat, beze strachu komunikovat s ostatními a kde probíhá volná výměna myšlenek.

POKRAČOVAT

Zde můžou být i vaše stránky

Kontakt:
nenickova@mie.cz
zpět na rozcestník

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

  Zuzana Švédová: Tělo, mysl i duše je jedním

  Zuzana Švédová působí jako nutriční terapeutka a využívá léčivou sílu přírody. Prostřednictvím své osobní zkušenosti pomáhá těm, kteří kráčejí …

  Jedlý plevel koncem zimy: ptačinec, pampeliška, sedmikráska, jahodník a orsej

  Konec zimy, předjaří a jaro je pro jedlý plevel a jeho požívání důležitá doba, protože nerychlená zelenina z domácí produkce ještě není.

  Filtry do kuchyně musí odstranit škodliviny a ponechat minerály

  Filtry na vodu do kuchyně by měly odstraňovat z pitné vody škodlivé sloučeniny chloru a další možné škodliviny, jako třeba pesticidy, těžké …

  Vize a mise školy

  V našich dětech zanecháváme otisk nejzákladnějších lidských hodnot. Vize školy Škola sama sebe definuje jako demokratickou se svobodnými …