Je čas získat energii, shodit kila a pročistit tělo

Biologické jaro začíná už v půlce února. Vše se začne pomalu probouzet a právě to je skvělý čas na jarní detox!

Jak by se vám líbilo mít na jaře energii na rozdávání, k tomu hezčí postavu,  lepší zdraví a klidnou mysl? Už třetí rok v kuse na nás média chrlí jednu špatnou zprávu za druhou. Nás trápí stres, obavy a špatná nálada.

Je čas udělat něco pro sebe – vypnout televizi, neposlouchat média a obrátit se do svého nitra. Je čas přestat žít životy jiných a začít žít ten svůj.

Každý stres – a hlavně ten trvalý – brání regeneraci našeho těla. Když jsme ve stresu, jsme snadno manipulovatelní, špatně se rozhodujeme a hrozí nám řada zdravotních problémů.

Proto je tak důležité zbavit se stresupročistit mysl a vypucovat si tělo. Zkrátka vzít si opět životní sílu do svých rukou. Ráno s energií vyskočit z postele, podívat se spokojeně do zrcadla a s úsměvem si říct: Jů, sluší mi to! Dnes mě čeká další skvělý den. Děkuji za něj! ❤️

Právě teď může každý využít jarní sílu přírody k pročištění těla a zbavení stresu.

Je to ideální příležitost. Na jaře začíná nový život, celá příroda se čistí, zbavuje nepotřebného, začíná rozkvétat. A pokud našemu tělu nebudeme stát v cestě, snadno se zbavíme zimních nánosů.

Nejde jen o to být krásní navenek. Jde nám o kvalitní střevní mikrobiom podporující silnou imunitu. Chceme, aby naše orgány nebyly obalené vnitřním tukem, abychom rozproudili lymfu, pročistili krev a zklidnili mysl.

Špatný mikrobiom, vnitřní tuk, stres a nevhodná životospráva vedou k celé řadě zdravotních potíží – trávicí problémy, ekzémy, únava, podrážděnost, bolesti kloubů, srdeční onemocnění, potíže se štítnou žlázou, dna, cukrovka a další. Možná vás už něco z toho trápí. Ale to nechceme.

Právě proto na Jíme Jinak startujeme v pondělí 12.02.2024 Jarní očistu! A máme i další tipy, jak na jaře podpořit očistu těla a mysli.